entr

FİRMA PROFİLİ

FİRMA PROFİLİ

Eylül 2004’de faaliyete başlayan BURDÖKSAN, Karaca Ailesi tarafından kurulmuş olup halen Mürsel KARACA ve Ali KARACA tarafından yönetilmeye devam etmektedir.

BURDÖKSAN, modern Soğuk ve Sıcak Maça Makinesi, Üretim Sistemleri, Endüksiyon Ocakları, Kum Hazırlama Sistemleri, Yatay ve Dikey Kalıplama Hatları, Askılı, Tamburlu ve Kanal Kumlama Birimleri ile otomotiv, makine, ısı sanayi, hidrolik sanayii vb. sektörlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek üretim donanımına sahiptir. Ayrıca tam teşekküllü döküm laboratuvarımız ile ürünlerimizi kimyasal, metalografik ve mekanik testlere tabi tutarak, ürettiğimiz mamullerin kalitesini ve müşteri memnuniyetini güvence altına almaktadır.

BURDÖKSAN, döküm sektöründe bir markadır ve markamız Türk Patent Enstitüsü tarafından tescillenmiştir.

Üretimin her noktasındaki profesyonel kadrosu ile firmamız, Bursa Kayapa Sanayi Bölgesi’nde 6200 m²si kapalı olmak üzere toplam 7950 m²’lik alan ve yıllık 18.000 ton üretim kapasitesiyle hizmet vermeyi sürdürmektedir.

BURDÖKSAN, üstün teknolojisi ve hammaddeden itibaren üretimin her aşamasında gözettiği müşteri memnuniyetiyle sektörünün öncüsüdür. Uygun fiyatlarla, beklentilere zamanında cevap vermeyi ilke edinmiş olan firmamız, kalitesi hızı ve esnekliği ile müşteri memnuniyetini güvence altına almaktadır.

KAPSAM

BURDÖKSAN DÖKÜM SANAYİ LTD. ŞTİ. Olarak “Sfero ve Gri Dökme Demirden Ham ve işlenmiş Parça Üretim ve satış” faaliyetlerini gerçekleştirmek için belirlenmiş tüm süreçleri ve süreçlerin paydaşlarımızla etkileşimlerini kapsamaktadır.

Çalışan Profili

  • 20 beyaz yaka
  • 70 mavi yaka

 

İnternet sitemizde politikalarımızda belirtilen amaçlarla sınırlı ve mevzuata uygun çerezler kullanmaktayız.
Detaylar için Gizlilik ve Çerez Politikası sayfamızı inceleyebilirsiniz.