entr

Zamanında Teslimat

Üretim planlamasına %100 uyum

Yüksek Teknoloji

& Çevre Dostu Ekipman

Yüksek Standart Laboratuvar

Standartlara Yüzde 100 Uyum

Fabrikamızın Öyküsü

Eylül 2004’de faaliyete başlayan BURDÖKSAN, Karaca Ailesi tarafından kurulmuş olup halen Mürsel Karaca ve Ali Karaca tarafından yönetilmeye devam etmektedir. BURDÖKSAN, modern Soğuk ve Sıcak Maça Makinesi, Üretim Sistemleri, Endüksiyon Ocakları, Kum Hazırlama Sistemleri, Yatay ve Dikey Kalıplama Hatları, Askılı, Tamburlu ve Kanal Kumlama Birimleri ile otomotiv, makine, ısı sanayi, hidrolik sanayii vb. sektörlerinin tüm ihtiyaçlarına cevap verebilecek üretim donanımına sahiptir…

Müşteri Talep ve Beklentilerinin Üzerinde Hizmet Mükemmelliği

Birimlerimiz

Metalurji ve Malzeme Laboratuarımızda spektrometreden Metacut Numune kesme cihazına, Karl Storz endoskopik kontrol ünitesine dek, gelişmiş ekipman kullanılmaktadır.

Pik ve sfero ürünlerin hammadde girişinden sevkine kadar tüm prosesleri analiz edilerek kontrol altında yapılmaktadır. Tüm testlerin değerleri TS en 10204 standartdına göre 3.1 sertikalıdır.

Üretim aşamasında yatay kalıplama çalışmalarımız, HWS TİPİ YATAY KALIPLAMA HATTI-1, HWS TİPİ YATAY KALIPLAMA HATTI-2 üzerinden gerçekleştirilmektedir.

Test değerleri  TS en 10204 standartdına göre 3.1 sertikası düzenlenerek gönderilmektedir. firmamız bünyesinde yapılan sıvı metal sıcaklığı testi ve sıvı metal aşı verimliği analizi yapılır.

İşletmemiz CNC Taşlama Parkurunda 3 adet 5 eksen taşlama makinemiz bulunmaktadır. Halen 2 adet dikey kesme makinemiz mevcuttur.

Firmamız hidrolik basınç altında çalışan ürünleri üretme yetkisine sahiptir.(PED 97-23 EC)-(AD 200-MERKBLATT WO/- W 3/1- W)3/2 )